Bach virágterápia

Tanfolyamainkat elsősorban "kezdőknek" ajánljuk, akik most szeretnének megismerkedni a Bach-virágterápiával. Kurzusainkon megtanulhatod, hogyan alkalmazd az eszenciákat saját magadon, családodon esetleg háziállatodon. Tanfolyamainkat mindazoknak ajánljuk, akik saját kezükbe szeretnék venni életük irányítását, akik nem akarnak ide-oda rohangálni segítségért, akiknek fontos a saját EGÉSZSÉGE. Ha boldogabban, harmóniában szeretnél élni, ha félelmeid vannak, ha bizonytalanságtól szenvedsz, ha közönyös vagy néha, vagy csak túlérzékeny, ha kiegyensúlyozottabb életre vágysz, vagy éppen már a kétségbeesés szélén állsz, esetleg magányosnak érzed magad és túlzottan aggódsz másokért akkor itt a helyed.