Életmód Coach

2018.07.24

Életmód Coach:
60 óra 5 Modul

Kiből lehet Életmód Coach?

A válasz nagyon egyszerű! Bárkiből!
Ha komolyan veszed az egészség, táplálkozás témát és a saját életedben is alkalmazod, akkor már hiteles vagy ahhoz, hogy példát mutathass. Ha netán még edző, masszőr is vagy, illetve a fitness-wellness egyéb területén tevékenykedsz, akkor remek kiegészítő tudásra tehetsz szert egy ilyen intenzív tanfolyammal.

Miket tanulhatsz egy ilyen képzésen?

Elsősorban az egészséghez kapcsolható legfontosabb fogalmakat, de természetesen a különböző testalkatok is szerepelnek a tananyagban a hozzájuk illő diéta tervezéssel. Kiderül, hogy egy testépítő tömegnövelő étrend miben különbözik a szálkásító táplálkozástól. Milyen mikro és makro nutriensekből (fehérje, szénhidrát, zsír, vitaminok, ásványi anyagok), mennyit javasolt fogyasztani. Kiderül, hogy van-e értelme a kalóriaszámításnak, és a glikémiás index kalkulálásának. Ételintoleranciák és táplálkozási zavarok esetén mi a teendő, illetőleg, hogy miben segítenek a táplálékkiegészítők.

Mit kapsz egy ilyen tanfolyamtól?

Először is egy magabiztosabb tudásra tudsz szert tenni, amivel a saját magad és környezeted életét is segíteni tudod.
Edzőként, masszőrként pedig sokkal pontosabban tudod majd meghatározni, hogy kinek, milyen étrendet javasolj és táplálékkiegészítőkben miket ajánlj a vendégeid céljainak mielőbbi elérése érdekében. Természetesen egy nemzetközi oklevelet is kapsz arról, hogy kiegészítetted a tudásodat hasznos ismeretekkel.