Fiatalító arc-Dekoltázsmasszázs otthon

Arcmasszázs. Hobby masszázs
Az arcmasszázs az egyik leginkább relaxáló masszázstípus, de technikái segítségével kiváló a napi hidratáló krém felviteléhez is!

Tanulja meg az arcmasszázst, hogy önmagát vagy családtagjait kényeztethesse minden nap! A rendszeres arcmasszázs segíti az elhalt hámsejtek eltávolítását, a krémek felszívódását. A bőrt fitten és hidratáltan tartja, csökkenti a ráncok kialakulásának esélyét. Hiperaktív gyerekek esetében a Szülő kezeivel végzett simító arcmasszázs csodákra képes!
Masszázs rendszeres alkalmazásával csökkennek a családon belüli konfliktushelyzetek, javul a kommunikáció és harmonikusabbá válik a légkör!