Manager Irodai/Szék masszázs

Irodai munka? Konferencia? Stressz? Mindennapos terhelés, amely váll-, nyak- és hátizmainkat érintik elsősorban?

Az irodai masszázs a rohanó világunkban egy igazán praktikus szolgáltatás, hiszen a vendégnek még levetkőznie sem kell a kezeléshez, így nem kell számolnia az olajok, krémek kellemetlen utóhatásaival.

A masszázs alatt újjá varázsolja, felfrissíti, energikusabbá teszi a szervezetet, javítja a koncentrációt, elűzi a fáradtságot.
Az irodai- (szék-) masszázst végző személy képes oldani a stresszt; képes növelni a dolgozók teljesítőképességet; elősegíteni a koncentrációt; csökkenteni a helytelen testtartás, illetve az ülőhelyzet hátrányos következményeit; csökkenti a stressz okozta panaszokat (a nyak-vállöv területének feszülését, nehézségérzését) és az ebből kialakuló betegségek előfordulását; általános jó közérzetet biztosít.
A svédmasszázs egyik speciális ágával a Szék-irodai masszázzsal gyors és hatékony megoldást kínálhatunk managereknek, számítógéppel dolgozóknak, szellemi munkát végzőknek a jobb közérzetért, nagyobb teherbírásért.
Egyre több vállalat fedezi fel előnyeit a Szék-iroda masszázs igénybevételének. Egy speciális masszázsszékkel és hatékony fogásokkal, alig fél óra alatt, ruhában történik a frissítő vagy relaxáló masszázs. Kihívás a masszőrnek, hogy adott időn belül a lehető legkomfortosabb szolgáltatást nyújtson, akár tucatnyi hozzáfordulónak is egy nap.

Kiknek ajánljuk?
-akik szeretnének kis helyigényű, könnyű, bárkin alkalmazható, ruhán keresztüli masszázst elsajátítani
-akik más típusú masszázsokban már jártasak és szeretnék ezt a kezelési formát is megtanulni
-akik szeretnének a családjukban, vagy a baráti, ismeretségi körben előforduló mozgásszervi panaszokat megszüntetni, vagy esetleg egy tartósan beteg, lesérült családtagon segíteni
-Végzett masszőröknek akik szolgáltatásukat és tudásukat szeretnék gyarapítani.